FZSW-132/4 132kv Kompozytowy izolator słupowy linii podstacji
Materiał: polimer kompozytowy
Struktura: Izolator wsporczy
Zastosowanie: Przesył mocy wysokiego napięcia, izolacja, instalacja elektryczna
Metoda połączenia: kołnierze
Certyfikacja: ISO9001, ISO14001, ISO45001
Wprowadzenie produktów
 composite line post insulator
Izolator podstacji liniowej kompozytowej
Parametry produktów
polymer line post insulator
WYMIARY: Wysokość: 1245±20 mm.
Min. Odległość łuku suchego: 1100 mm.
Min. Odległość pełzania: 3000 mm. Średnica pręta: 070 mm.
Liczba szop: 23.
SUROWY MATERIAŁ:
1. Zakończenie:
1.1 Materiał: żeliwo lub staliwo, ocynkowane ogniowo.
1.2 Minimalna grubość cynkowania: 86μm.
2. Rdzeń
2.1 Materiał: żywica epoksydowa i włókno szklane.
2.2 Średnica: 070 mm.
3. Szopy pogodowe: 3.1 Materiał: silikon HTV.
3.2 Kolor: szary.
ELEKTRYCZNA: Napięcie znamionowe: 132 kV. Napięcie wytrzymywane udaru piorunowego: 650 kV. Napięcie wytrzymywane częstotliwości zasilania (na mokro 1 min): 275 kV. Norma: IEC 61952.
Przedmiot Wymóg Zmierzone i wycenione
Twardość (shore A) ≮50 65~70
Wytrzymałość na rozciąganie (mapa) ≮4 4~6
Wydłużenie przy uszkodzeniu (%) ≮150 ≮180
Wytrzymałość na rozdarcie (kN/m) ≮10 (próbka pod kątem prostym) 12~15
Rezystywność objętościowa (Ω.m) 1X1012 3~8X1012
Wytrzymałość na przebicie (kV/mm) Prąd przemienny ≮22 ≮30
Śledzenie i erozja TMA4,5, głębokość erozji ≯2,5 mm TMA4,5, głębokość erozji<0.8mm